Gwarantujemy, że żaden miłośnik koni nie przejdzie obojętnie obok tej kategorii! Nasz sklep internetowy oferuje akcesoria, gadżety oraz sprzęt jeździecki holenderskiej marki Horka — uznanego producenta z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Wyposażenie tej marki wyróżnia się wyjątkową estetyką, pełną koloru i niebanalnych projektów. Zacznij odkrywać nasze propozycje już teraz i zapoznaj się z niepowtarzalnym portfolio Horka!

Horka — sklep jeździecki

Zacznijmy od podstaw, czyli od odzieży dla jeźdźca. Proponujemy różne modele bryczesów, bluzy z kapturem, t-shirty oraz rękawiczki dla dzieci i młodzieży. Sprzęt jeździecki Horka dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego to również ogłowie wraz z nachrapnikiem szwedzkim oraz naczółkiem — w zestawie otrzymasz także wodze antypoślizgowe ze stoperami. Ofertę uzupełniają ostrogi, motylki do siodła czy też zapięcia do derki. Znajdziesz tu także całą gamę akcesoriów do pielęgnacji — w tym szczotki i ściągaczki.

To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania producent Horka. Nasz sklep jeździecki pozwoli Ci również zaopatrzyć się w fantastyczne gadżety — kubki z nadrukiem, wisiorki i o wiele więcej! Zapraszamy!

Horka

Wyświetlono: 1 – 50 z 55 wyników