Jak przygotować się do jazdy konnej? Prawdą jest, że jest to dyscyplina sportowa, która – przynajmniej na początku – będzie wymagała od przyszłego adepta zainwestowania w odpowiedni sprzęt i akcesoria. Zasada ta dotyczy też zaawansowanych i doświadczonych jeźdźców, którzy co jakiś czas muszą wymieniać odzież oraz dodatki niezbędne w trakcie jazdy i ćwiczeń z wierzchowcem. Odwiedzając nasz sklep online znajdziesz najlepszy ekwipunek dla siebie lub dziecka!

Akcesoria i sprzęt do jazdy konnej, które u nas zamówisz, to zróżnicowane produkty od cieszących się uznaniem marek. Celowo zgromadziliśmy bogaty asortyment – każdy z jeźdźców posiada inne preferencje, a nam zależało na tym, żeby każdy mógł u nas zrobić satysfakcjonujące zakupy. Zamówisz u nas sprzęt od marek takich jak Start Riding, Fleck, Horze, HKM, Green Heels czy Absorbine, słynących z wysokiej klasy wyrobów. Jeźdźcom proponujemy bogaty wybór odzieży. Przeglądając ofertę bez trudu znajdziecie idealne bryczesy, wygodne ocieplane kamizelki, zapewniające swobodę ruchów kurtki, a także koszulki czy czapki. Dla startujących w zawodach przygotowaliśmy natomiast eleganckie i pięknie skrojone marynarki, które dodadzą pewności siebie w konkursie. Nie zapominamy o obuwiu! Każdy, kto uprawia jeździectwo wie, że wybór odpowiedniej pary, jest niezwykle ważny. W naszym sklepie czekają na Ciebie klasyczne sztyblety, oficerki, a także termobuty. A jeśli już o niezbędnych akcesoriach mowa… Każdy, kto trenuje ujeżdżenie czy skoki z przeszkodami, musi mieć na głowie kask. Znajdziesz u nas modele regulowane.

Sprzęt i akcesoria do jazdy konnej dla dzieci

Wśród adeptów eleganckiej dyscypliny nie brakuje najmłodszych. Asortyment naszego sklepu powstawał także z myślą o tej grupie. Rodzice dzieci zamówią u nas odzież treningową oraz konkursową i akcesoria, dzięki którym terenowe ćwiczenia lub trening na placu będą bezpieczniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowych w noszeniu kamizelek ochronnych. W razie upadku uchronią dziecko przed kontuzją lub bolesnym stłuczeniem. Dlaczego warto do nas regularnie zaglądać? Lubimy zaskakiwać, dlatego regularnie przeceniamy Twoje ulubione akcesoria konne. W zakładce z promocjami znajdziesz produkty dla siebie, dzieci oraz konia. Przypominamy też, że chętnie pomożemy Ci dobrać najlepszy sprzęt, dzięki któremu każdego dnia będziesz nabierał pewności w siodle. Można się z nami kontaktować telefonicznie, mailowo bądź konsultować się z nami osobiście w bydgoskiej siedzibie naszej firmy przy ul. Dalekiej 8.


Jeździec Kategorie