Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
FLECK

FLECK

Palcaty i baty FLECK są od lat stałym elementem gamy produktów dostępnych w świecie sportu jeździeckiego i źródłem ekscytacji dla jeźdźców rekreacyjnych i profesjonalistów na całym świecie. Poświęć trochę czasu na przeglądanie i zainspiruj się wyjątkową różnorodnością produktów FLECK. Przeczytaj wszystko o aktualnych trendach i zobacz naszą pełną ofertę sprawdzonej jakości dla wszystkich dyscyplin w sporcie koni.2

Zobacz 6
HKM

HKM

HKM jest jednym z wiodących światowych dostawców produktów dla jeźdźców i koni. Żyją pasją do sportów jeździeckich i stawiają na innowacyjne i wysokiej jakości produkty, których funkcjonalność nie tylko przekonuje jeźdźców i konie, ale także ich inspiruje. Specjaliści od sportów jeździeckich, produkt dla małych i dużych jeźdźców oraz ich czworonożnych towarzyszy sportowych, od konia Shetty po konia Grand Prix. HKM oznacza wyjątkową propozycję wartości w atrakcyjnych cenach.

Zobacz 1149
Horze

Horze

Wysokiej jakości sprzęt dla konia, jeźdźca i stajni. Nasze produkty są testowane na co dzień. Nowoczesne kolory i innowacyjne właściwości są podstawą zadowolonych jeźdźców.

Zobacz 914
Kerbl

Kerbl

Kerbl jest rodzinną i prowadzoną przez właściciela firmą, co oznacza bezwarunkową niezawodność i partnerstwo.
Korzenie KERBL leżą w hodowli zwierząt, dzięki temu mamy specjalistyczną wiedzę odnośnie wymagań rolników, hodowców i miłośników zwierząt.
Dzięki swojemu doświadczeniu na zwierzętach Kerbl oferuje detalistom i klientom końcowym niezwykle wysokiej jakości produkt i indywidualny zakres usług w bardzo atrakcyjnych cenach, zapewniając, że wszystkie Twoje potrzeby są spełnione, od stada produkcyjnego i koni aż do zwierząt domowych.

Zobacz 504
Start

Start

START Riding łączy w sobie pasję i miłość do jazdy konnej oraz królewski i niepowtarzalny styl prezentowany w Kolekcjach sezonowych Equestrian Queen. Znane i cenione produkty możesz znaleźć w dobrych sklepach jeździeckich na całym świecie.

Zobacz 714
UVEX

UVEX

UVEX jest firmą rodzinną z siedzibą w Niemczech, założoną w 1926 r. Od 1960 marka UVEX jest światowym symbolem, jakości, a niemiecka produkcja dodatkowo podnosi prestiż marki. Fabryki w niemieckim Lederdorn i Obernzell zatrudniają szereg specjalistów, których zadaniem jest nie tylko zaprojektowanie i produkcja asortymentu marki, ale także przeprowadzenie cyklu testów, potwierdzających bezpieczeństwo sprzętu sygnowanego logo UVEX. Szereg rygorystycznych testów jakościowych ma dać gwarancję maksymalnej ochrony życia.

Zobacz 17
Wydawnictwo Galaktyka

Wydawnictwo Galaktyka

Oferują książki poradnikowo-hobbystyczne, uczące praktycznych umiejętności oraz książki specjalistyczne dla lekarzy weterynarii.

Proponujemy książki o koniach i jeździectwie uczące praktycznych umiejętności. Naszym celem jest wspieranie Państwa zainteresowań jeżdzieckich, wiedzy o koniach, ich zwyczajach  – przez dostarczanie jak najpełniejszej wiedzy i pomoc w kształtowaniu oczekiwanych umiejętności.
 

Zobacz 17
Zandona

Zandona

Zandona to włoska marka produkująca wysokiej jakości ochraniacze dla koni i jeźdźców. Firma została założona w 1985 roku i od tamtej pory stała się jednym z wiodących producentów sprzętu jeździeckiego na świecie.
Produkty Zandona są projektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia nie tylko wysoką wytrzymałość, ale także maksymalne bezpieczeństwo dla koni i jeźdźców. W ofercie marki znajdują się m.in. ochraniacze na kończyny, podkolanówki, ochraniacze klatki piersiowej, czapraki oraz inne akcesoria jeździeckie.

Zobacz 5
Absorbine

Absorbine

Historia rodziny W.F.Young oraz marki Absorbine® sięga końca dziewiętnastego wieku. Logo marki rozpoznawane jest na całym świecie a produktom zaufały już miliony jeźdźców i hodowców. Firma W. F. Young, Inc. wciąż zachowuje tradycyjną ziołową recepturę Absorbine®, stale udoskonala swe wyroby dostosowując je do potrzeb współczesnego rynku i nie ustaje w wysiłkach, by dostarczać najwyższej jakości preparaty dla koni i ludzi.

Zobacz 11
Comodo

Comodo

Mondo-calza Sp. z o.o. jest polską firmą specjalizującą się w produkcji podkolanówek jeździeckich oraz skarpet technicznych od 1996 roku. Firma zdobyła nienaganną opinię na rynku dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży dziewiarskiej oraz ciągłemu rozwojowi. Firma dąży do ciągłego doskonalenia swojej oferty i podnoszenia jakości swoich wyrobów. Ich głównym produktem są podkolanówki o właściwościach termoaktywnych i termoizolacyjnych, idealne do uprawiania jeździectwa. Mondo-calza poświęca dużą uwagę na jakość wykorzystywanych materiałów oraz precyzyjne wykonanie swoich produktów, aby zaspokoić wymagania jeźdźców i zapewnić im maksymalny komfort podczas treningów i zawodów.

Zobacz 264
Daw-Mag

Daw-Mag

Polski producent siodeł i sprzętu jeździeckiego oraz uprzęży szorowych. Ich doświadczenie sięga 1968 roku, kiedy Zygmunt Wysocki, szył pierwsze siodła.

Zobacz 18
Hippica

Hippica

Hippica to polski producent sztybletów, czapsów oraz oficerek jeździeckich. Firma Hippica zyskuje na popularności dzięki stosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz bardzo precyzyjnemu wykonaniu i odpowiedniemu stylowi swoich produktów. Posiadają własny ośrodek jeździecki z końmi sportowymi co pozwala im na dokładne testowanie swoich produktów w warunkach stajennych, podczas codziennego użytkowania oraz startów w zawodach, zanim trafią one do sprzedaży. Warto zaznaczyć, że produkty Hippiki są w całości wykonywane w Polsce z materiałów europejskiej klasy premium.

Zobacz 36
Przybylski

Przybylski

Rodzinna firma powstała na początku 1989 roku. Zajmują się produkcją wyrobów rymarskich jednak ich specjalnością jest produkcja palcatów oraz batów do lonżowania i batów powożeniowych.

Zobacz 114
Rapide

Rapide

Rapide B.V. istnieje od ponad 100 lat. Wysokiej jakości produkty powstały z kunsztu i pasji do koni i jeździectwa. Producent wysokiej jakości środków do pielęgnacji ekskluzywnej odzieży i obuwia wykonanych ze skór oraz preparatów do koni. Produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz ekskluzywnym wyglądem opakowań.

Wspaniałe produkty zgodnie z najsurowszymi przepisami i wymaganiami. Firma przetwarza wyłącznie surowce wysokiej jakości i posiada certyfikat GMP+ (ISO 22716:2007).

Asortyment produktów do pielęgnacji skóry jest szeroki. Konserwacja skóry jest ważna, regularna konserwacja przedłuża żywotność produktów skórzanych. Produkty są dostępne w naszym sklepie jeździeckim a także w luksusowych sklepach z galanterią skórzaną: toreb, pasków i odzieży skórzanej. Wysokiej jakości produkty woskowe i impregnacyjne Rapide przedłużają żywotność i zwiększają wydajność Twojej odzieży, obuwia i innego sprzętu. Właściwe czyszczenie za pomocą wysokiej jakości środków piorących ma zasadnicze znaczenie dla zachowania i trwałości odzieży oddychającej i wodoodpornej, takiej jak odzież techniczna z Goretexem lub innymi membranami. Posiadamy specjalne detergenty do; nieprzemakalna, oddychająca odzież, odzież puchowa i śpiwory, odzież typu hardshell i softshell, polar i zmywalny zamsz i gładka skóra.

W sportach jeździeckich nazwa Rapide stała się powszechnie znana. Rapide ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić swojemu koniowi odpowiednią i wysokiej jakości opiekę od stóp do głów. Pielęgnacja konia do perfekcji!

Krótko mówiąc, szeroka gama, uwielbiana i używana przez konsumentów i profesjonalistów oraz produkowana przez rzemieślników.

Najlepsza pielęgnacja robi różnicę!

Zobacz 30
Sukces

Sukces

Wytwórnia oferuje wysokiej jakości pasze dla koni rekreacyjnych, sportowych i hodowlanych. Posiadają długoletnią tradycje w produkcji pasz dla koni. Są nowoczesną wytwórnią pasz. Stosują technologie, oparte o automatyzacje i robotyzacje. Opracowali i wdrożyli technologię produkcji sieczki oraz musli. Posiadają linie granulowania, ekstrudowania, melasowania i natłuszczania oraz hydrotermicznej obróbki pasz (płatkowania). Wytwórnia posiada stajnię koni sportowych, gdzie przeprowadzane jest testowanie paszy przeznaczonej do sprzedaży. Jako pierwsza wytwórnia pasz w Polsce uzyskali certyfikat jakości ISO PN 9001 oraz IQ Net. Wdrożyli również system HACCP, GMP, GHP oraz ISO 22000 (Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności). W laboratorium badają wartość pokarmową surowców oraz produkowanych pasz metodą spektofotometrii NIRS DS2500 w trakcie procesu produkcyjnego. Wysoka jakość to nasza pasja. Polityka jakości firmy pozwala produkować i sprzedawać tylko te wyroby, które spełniają wymagania klienta, są zdrowe i jednocześnie przyjazne środowisku. Uznanie klientów dla produktów i działalności firmy potwierdzają nagrody, Dobre Bo Polskie, Przedsiębiorstwo Fair Play, HIT 2004.

Zobacz 15