Twoja pociecha uwielbia jeździectwo? Jeśli chcesz zadbać o jej komfort podczas rozwijania pasji, zacznij od stosownej garderoby. W naszej ofercie znajdziesz spodnie do jazdy konnej dla dzieci przystosowane do sylwetek najmłodszych. Bryczesy dla chłopca i dziewczynki są dostępne w wielu młodzieżowych wzorach, a ich świetne wykonanie zapewnia komfort na długo — sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

Dlaczego warto wybrać bryczesy dla dzieci ze sklepu Rekop?

Naszą markę zbudowaliśmy na pasji do jeździectwa, dlatego doskonale wiemy, jakimi cechami powinny się wyróżniać bryczesy dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz staranną selekcję młodzieżowych spodni do jazdy konnej z pełnym lejem i podniesionym stanem. Świetnie leżą, nie uciskają ani nie uwierają, a tkaniny skutecznie chronią przed przegrzaniem i spoceniem się nawet podczas długich godzin w siodle. W sprzedaży mamy ubrania dla chłopców i dziewczynek od takich marek, jak Horze czy HKM – ich jakość wykonania nie ma sobie równych.

Jak dobrać spodnie do jazdy konnej dla dziecka?

Jedną z kluczowych cech ubrań na trening jeździecki dla chłopców i dziewczynek jest odpowiedni materiał — powinien być odporny na uszkodzenia i przetarcia, a jednocześnie przyjemny w dotyku oraz elastyczny. Z tego względu bryczesy dziecięce powinny mieć także specjalny lej, czyli dodatkową warstwę na wewnętrznej stronie nogawki, gdzie tkanina jest w stałym kontakcie z siodłem — dla początkujących młodych jeźdźców najlepiej wybierać warianty pełne.

Warto zwrócić uwagę także na wygodę noszenia spodni jeździeckich dziecięcych. Powinny zapewniać pełną swobodę ruchów oraz umożliwiać bezproblemowe kucanie, bieganie i stanie w dużym rozkroku. Dobrze dobrane bryczesy dla dziewczynki i chłopca do jazdy konnej to takie, które zapewniają młodej osobie pełen komfort psychiczny i fizyczny, dlatego ich wygląd również ma znaczenie. Na szczęście w Rekop znajdziesz szeroki wybór ubrań w rozmaitych fasonach i kolorach – z pewnością wybierzesz wariant najbardziej trafiający w gust Twojej pociechy.


Bryczesy młodzieżowe

Wyświetlono: 1 – 50 z 88 wyników