Dobrostan zwierzęcia hodowlanego zależy od wielu różnych czynników. W tej sekcji naszego sklepu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby należycie zadbać o swoje klacze i ogiery. Oferujemy różnego typu preparaty dla koni, środki do pielęgnacji oraz higieny, a także produkty chroniące przeciw owadom. Zależy nam na tym, by nasza oferta stanowiła kompleksową kolekcję artykułów od sprawdzonych dostawców — dzięki temu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu. Zapraszamy!

Preparaty dla koni — do pielęgnacja, grzywy, sierści i kopyt

W ramach tej sekcji naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie kilka kategorii produktów. Preparat dla koni do pielęgnacji sierści i grzywy pomoże ci zadbać o należyty wygląd oraz higienę zwierzęcia. Oferujemy między innymi specjalne odżywki i szampony, jak również żele odświeżające i balsamy do skóry. Więcej informacji na temat właściwości, składu oraz sugestii w zakresie użycia znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.

Kategoria preparatów dla koni to również środki opracowane z myślą o pielęgnacji i czyszczeniu kopyt. W tym przypadku możesz liczyć na wszelkiego typu balsamy, oleje, kremy i smary, których celem jest zapewnienie zwierzęciu komfortu oraz działanie profilaktyczne w kontekście grudy czy gnicia strzałek. Na szczególną uwagę zasługują chociażby maści regeneracyjne, które wspomagają nawilżenie oraz odbudowę rogu kopytowego. Dodatkową zaletą jest również to, że większość naszych produktów została wyposażona w wygodny pędzelek ułatwiający aplikację.

W tej sekcji znajdziesz także inne preparaty dla koni — jak choćby wcierki, żele oraz glinki. Ofertę uzupełniają natomiast środki do pielęgnacji profesjonalnego sprzętu jeździeckiego ze skóry — w tym smary, mydła i oleje.

Wszystko dla koni — poznaj nasza kolekcję preparatów!

Wygodny podział na podkategorie pomoże Ci w łatwy sposób znaleźć to, czego szukasz! Preparaty dla koni to szeroka kategoria, która obejmuje zarówno środki higieny i pielęgnacji, jak i akcesoria oraz specjalne aerozole na owady. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami już teraz! Z chęcią odpowiemy na Twoje wątpliwości.


Preparaty Kategorie