W tej sekcji naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie szeroki wybór pasz i suplementów hodowlanych — znajdziesz tutaj witaminy i smakołyki dla koni dostępne w wielu różnych odsłonach. Od klasycznych lizawek solnych, aż po naturalne dodatki stanowiące uzupełnienie diety — zależy nam na tym, by nasza oferta stanowiła kompleksowy przekrój artykułów od sprawdzonych i cenionych producentów. Sprawdź opisy poszczególnych produktów, aby dowiedzieć się więcej!

Suplementy, smakołyki i witaminy — wszystko dla koni

Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi suplementy i witaminy dla koni. W tej kategorii oferujemy wspomniane już naturalne lizawki solne dostępne w kilku różnych wariantach, a także cała gama produktów pochodzenia roślinnego — w tym kozieradka, czarnuszka, czosnek suszony lub granulowany, a nawet siemię lniane, owoce dzikiej róży oraz oleje. Ofertę uzupełniają natomiast preparaty wzmacniające stawy oraz mieszanki ziołowe.

Nasza oferta to również różnego typu pasze dla koni — klasyczna pasza opracowana z myślą o koniach różnego typu. W tej sekcji znajdziesz pokarmy dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych. Każda z tych grup ma nieco inne potrzeby żywieniowe, których zaspokojenie jest warunkiem prawidłowego rozwoju. Tutaj wspomnieć warto między innymi o musli dla koni — dostępnym w wariancie sportowym czy też dla seniorów. Asortyment obejmuje także sieczkę z lucerny czy też mesz.

Smakołyki dla koni to natomiast doskonały sposób na to, by nagrodzić zwierzę podczas szkolenia. Nie są to jednak zmarnowane kalorie — stanowią one niemal równorzędny element diety, co pasze i suplementy. Granulowane przekąski z owocami i warzywami, specjalne sandwiche z jabłkiem lub marchewką oraz pasze uzupełniające — to tylko wybrane z produktów z tej kategorii.

Pasze dla koni — poznaj naszą ofertę!

Zachęcamy tym samym do sprawdzenia naszych propozycji dla koni — nasze pasze, smakołyki, suplementy i witaminy powstają w wyniku zaawansowanych technologicznie procesów produkcyjnych. Sprawdź opisy naszych artykułów, aby dowiedzieć się więcej. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi doradcami.


Pasze i suplementy Kategorie