Rapide B.V. istnieje od ponad 100 lat. Wysokiej jakości produkty powstały z kunsztu i pasji do koni i jeździectwa. Producent wysokiej jakości środków do pielęgnacji ekskluzywnej odzieży i obuwia wykonanych ze skór oraz preparatów do koni. Produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz ekskluzywnym wyglądem opakowań.

Wspaniałe produkty zgodnie z najsurowszymi przepisami i wymaganiami. Firma przetwarza wyłącznie surowce wysokiej jakości i posiada certyfikat GMP+ (ISO 22716:2007).

Asortyment produktów do pielęgnacji skóry jest szeroki. Konserwacja skóry jest ważna, regularna konserwacja przedłuża żywotność produktów skórzanych. Produkty są dostępne w naszym sklepie jeździeckim a także w luksusowych sklepach z galanterią skórzaną: toreb, pasków i odzieży skórzanej. Wysokiej jakości produkty woskowe i impregnacyjne Rapide przedłużają żywotność i zwiększają wydajność Twojej odzieży, obuwia i innego sprzętu. Właściwe czyszczenie za pomocą wysokiej jakości środków piorących ma zasadnicze znaczenie dla zachowania i trwałości odzieży oddychającej i wodoodpornej, takiej jak odzież techniczna z Goretexem lub innymi membranami. Posiadamy specjalne detergenty do; nieprzemakalna, oddychająca odzież, odzież puchowa i śpiwory, odzież typu hardshell i softshell, polar i zmywalny zamsz i gładka skóra.

W sportach jeździeckich nazwa Rapide stała się powszechnie znana. Rapide ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić swojemu koniowi odpowiednią i wysokiej jakości opiekę od stóp do głów. Pielęgnacja konia do perfekcji!

Krótko mówiąc, szeroka gama, uwielbiana i używana przez konsumentów i profesjonalistów oraz produkowana przez rzemieślników.

Najlepsza pielęgnacja robi różnicę!

Rapide

Wyświetlono: 1 – 28 z 28 wyników